Obecnie chcę iść do okulisty, ponieważ wydaje mi się, że tracę wzrok. Poza tym okulary opoczno mam małe kawałki strzelające dookoła mojego pola widzenia w prawym oku . Co to do cholery to są? Rzeczywiście, z pewnością mam wadę wzroku.

Zadzwoniłem do gabinetu okulisty, aby umówić się na spotkanie, a doradca poinformował mnie, że mogę spotkać się ze specjalistą za około czternaście dni. Czternaście dni! okulista opoczno Co się z tym dzieje? Nie mogę wytrzymać czternastu dni. W tym momencie będę miał całkowitą wadę wzroku.

Jeden z moich współpracowników powiedział mi o porządnym optometryście w Margate. W porządku, ponieważ okulista (Mój facet) nie mógł mnie zobaczyć, pójdę zobaczyć się z optometrystą. Jako dodatkową pomoc dostałem rodzaj testu, w którym zobaczyłem kilka miejsc wewnątrz rzeczy, których nazwy nie pamiętam. Po tym wszystkim powiedziano mi, że moja wizja jest trochę pokręcona i prawdopodobnie nie będzie niepraktycznym pomysłem umieszczenie kryształów w moich okularach. Kryształy w moich okularach? Dobry Boże, co u diabła jest u mnie poza bazą?

Żadna część tych danych nie jest ze mną w żaden sposób uzgodniona. Po prostu musiałem zobaczyć się z moim facetem. Zadzwoniłem do mojego rodzeństwa i wyjaśniłem okoliczności. Powiedział, że zadzwoni do biura mojego faceta i odkryje, co się dzieje (tutaj znacząca współzależność z mojej strony). Moje rodzeństwo niedługo wróciło i dało mi znać, że mam umowę w takim a takim czasie, a nie za dwa czy trzy tygodnie. Przykładem tutaj, którego nauczyłem się dużo później, jest rozmowa z następującą osobą sprawującą kontrolę w przypadku, gdy nie uzyskujesz potrzebnych wyników.